Stüdyo Ses Yalıtımı

Anasayfa / Hizmetler / Ses Yalıtımı Uygulamalarımız / Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyolar, müziklerin nakşedildiği, ritimlerin tutulduğu ve sonuç itibariyle insanlara sunulduğu yerlerdir. Dolayısıyla bu alanların en iyi şekilde hazırlanması gerekiyor. Gerek dekorasyon konusunda gerekse de ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara varıncaya kadar özen gösterilerek hazırlanması gerekmektedir. Stüdyo ses yalıtımı konusunda en iyi çözümleri sizlere sunduğumuz firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yüksek ses dalgalarını çıktığı stüdyolarda, kayıt odasının net bir şekilde seslerden arındırılması gerekmektedir. Davul, orkestra ve diğer enstrümanların çıkarttıkları seslerin hem dışarıya gitmesinin engellenmesi hem de kayıt odasında çalışanların duymaması gerekmektedir. Bu da ciddi anlamda stüdyo ses yalıtımı işlemi gerektirir. Teknik Akustik olarak bu alanda müşterilerimize hizmet sunarak beklentilerinin ötesinde sonuçlar elde etmelerine imkan tanıyoruz.


Stüdyo ses yalıtımı nasıl yapılmalıdır?

Stüdyodaki ses şiddetine göre malzeme seçiminin yapılması gereken bu alanlar için en uygun malzemeleri seçmek ve uygulamaya geçmek çok önemlidir. Akustik paneller içerisinde yer alan duvar panelleri, akustik kumaşlar, akustik süngerler, baffle, halı, tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı gibi malzemeler kullanılarak bu söylediğimiz özelliklere sahip olmak mümkündür. Tabi ki önceden stüdyo alanını incelemek ve buna göre malzeme seçiminde bulunmak çok daha önemlidir. Bu alandaki tecrübelerimizle müşterilerimize hizmet sunarak aradıklarından çok daha fazlasını elde etmelerine imkan tanıyoruz.


Teknik Akustik ile en iyi çözümlere

Müşteri memnuniyeti odakları çalışmalarımızda, kaliteyi en uygun fiyatlarla sunma prensibini elden bırakmadan hizmet sunuyoruz. Stüdyo ses yalıtımı hizmetlerinde beklentilerinizden çok daha fazlasına sahip olmak için iletişim numaramızdan ulaşabilir, gerekli bilgilendirmeleri edinerek işlem talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top