Akustik Kumaş Kaplı Asma Tavan

Anasayfa / AKUSTİK PANEL KAPLAMA / Akustik Paneller / Akustik Kumaş Kaplı Asma Tavan
Celenit Akustik Kumaş Kaplı Akustik Panel Asma tavanlarda kullanılacak akustik paneller yangın geciktirici apre ile işlem görmüş akustik kumaş ile kaplı portland çimentolu ahşap yünü panellerden oluşacaktır. Panel üzeri 3mm akustik sünger kaplandıktan sonra yanmaz akustik kumaş ile kaplanacaktır. Bu paneller t-24 taşıyıcıya üsten takma montaj sistemi ile takılacaktır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Akustik Paneller

Ürün Kodu: TK-CELENİT25

Fiyatı: 110 TL + Kdv.

Celenit Akustik Kumaş Kaplı Akustik Panel Asma tavanlarda  kullanılacak akustik paneller yangın geciktirici apre ile işlem görmüş akustik kumaş ile kaplı portland çimentolu ahşap yünü panellerden oluşacaktır. Panel üzeri 3mm akustik sünger kaplandıktan sonra yanmaz akustik kumaş ile kaplanacaktır. Bu paneller t-24 taşıyıcıya üsten takma montaj sistemi ile takılacaktır.

Yanmaya karşı dayanıklı olan TK HERA25 Design levhalar günümüzde özellikle inşaat sektöründe, Müzik stüdyolarda, Tv stüdyolarında, Akustik ihtiyacın olduğun her alanda sıklıkla kullanılmaktadırlar. 

Temel Kullanım Alanları

  1. Ses emici perde
  2. Akustik asma tavan
  3. Tavan ve duvar sistemler

Kullanıldığı Yerler:

Tv Stüdyoları, Spor tesisleri, atış poligonları,ofis,tiyatro,sinema salonları,restoran,otel,oto park yerleri, kayıt stüdyoları,konut binaları,iç duvarlar …

HIZLI VE GÜVENLİ SONUÇ ...       DÜŞÜK MALİYET VE YÜKSEK KALİTE

 

Panellerde kullanılacak akustik kumaşlar %100 polyolefin özellikli, enaz 25000 devirde aşınma meydana getirmeyecek yapıda, fenolik sararmaya ve yanmaya karşı önlem alınmış (standart BS EN 1021-1 sigara sıcaklığı ) nemli bez ile silinebilme kriterlerini karşılayacak yapıda olacaktır. 
Panellerin ana malzeme ses yutum katsayıları uluslararası standartlara göre ölçülmüş olmalı ve ölçüm sonuçları akustik projeye eklenmelidir. Panellerin ses yutma katsayıları aşağıda tabloda gösterilen verileri karşılamalıdır
Panellerin ana malzemesi yangına karşı dayanıklıdır ve ateşten etkilenmemektedir. Yangın Yönetmeliğine göre Salonlarda kullanılması zorunlu olan en az B1 yanmazlık sınıfını karşılamaktadır. 


1> % 100 doğal poliye ster lif 
2> çok renk seçimi 
3> iyi ses emme 
4> güzel deco etkisi 
5> kolay kurulum 

Ahşap Yün Panel Malzemesi: % 65 çam ağacı elyafından ve % 35 Portland çimentosundan yapılır. Lifler odunun mekanik özelliklerini koruyan, biyolojik bozulma sürecini durduran, elyafları tamamen atıl hale getiren ve yangın direnci seviyelerini arttıran bir yöntemdir. Elyaflar daha sonra Portland çimentosunda kaplanır ve kararlı, dayanıklı, kompakt ve uzun ömürlü bir yapı oluşturmak için basınç altında birbirine bağlanır. 

ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İRTİBAT KURUNUZ : 0216 344 34 22  / 0216 344 34 77

Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçin .

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top