Akustik Şilte

Anasayfa / GÜRÜLTÜ YALITIMI / Akustik Şilte
Sound Barier Akustik Şilte 5 MM 11,00 TL m² Şap altı ve parke ve döşeme altı zemin ses izolasyonu darbe ve gürültü sesi yalıtımlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek ses ve darbe titreşim sönümlemesinde ve gürültü kontrolünde etkilidir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: GÜRÜLTÜ YALITIMI

Ürün Kodu: TK-AKUSTİK ŞİLTE 5MM

Fiyatı: 11 TL + Kdv.

Akustik Şilte - Zemin darbe ve hava kaynaklı ses yalıtımında en etkili ürünler arasındadır. Darbe topuk seslerinde : 26 db Hava kaynaklı seslerde 36 db ses yalıtım değerlerine sahiptir.


ÜRÜN DETAYI


 • 2019 GÜNCEL  AKUSTİK ŞİLTE FİYATLARI & MANTAR ŞİLTE FİYATLARI

  2 MM MANTAR ŞİLTE11,00 TL(12-15 db )                    
  2 MM AKUSTİK ŞİLTE5,00 TL(15-18 db )
  5 MM AKUSTİK ŞİLTE11,00 TL(21-28 db )
  10 MM AKUSTİK ŞİLTE17,00 TL (28-32 db )
  5 MM KAUÇUK ŞİLTE 32,00 TL(18-22 db)

  2019 GÜNCEL  KAUÇUK ŞİLTE FİYATLARI - TOPTAN FİYATINA PARAKENDE
  250 m² ve üzeri alımlarda indirimli fiyat seçenekleri sunuyoruz.

  Kalınlık: yaklaşık 5 mm
 • Darbe sesindeki düşüş: 28-32 db
 • Oda sesindeki düşüş: % 37

ŞAP ALTI – DÖŞEME ALTI / ARASI – PARKE ALTI VE TÜM ZEMİN SES YALITIMLARINDA ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ

Akustik Şilte  Ebatları : 100 cm Rulo Enlerimiz. Plakalar ise değişebilir.
Akustik Şilte Paket Miktarı : Rulolar mimimum 25 mt / m² olarak satılır.
Akustik Şilte Renkleri : Sarı , yeşil renk standart olarak satılır.
Akustik Şilte Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında ve yerden ısıtma izolasyonlarında.
Akustik Şilte Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarak ta üretilir. Standart olarak 2,5 mm 5 mm 8 mm 10 mm Kalınlık.
Akustik Şilte Yanmazlık : Alev geciktirici özellik opsiyonel olup, isteğe bağlı üretilmektedir.
Akustik Şilte Yoğunluk : 30 Kg ile 75 Kg / M³ standart yoğunluktadır.
Ses Yalıtım Desibel Değeri : 5 MM ( 22-28 db )  10 MM ( 28 - 36 db )
Akustik Şilte Kalınlık m² Fiyatı: 1mm Kaılınlık fiyatı: 3,00 TL
Metrajlı Alımlarda : 100 m² ve üzeri ( % 10 iskonto )
İlanda Yayınlanan kalınlık m² fiyatı: 
13,00 TL  (5 MM)  17,00 TL (10 MM)

Akustik Şilte polietilen Şap altı ve parke ve döşeme altı zemin ses izolasyonu ses yalıtımlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek ses ve darbe titreşim sönümlemesinde ve gürültü kontrolünde etkilidir. Teknik Akustik şilteleri 2, mm ile 10 mm varan standart kalınlıklarda rulo ve plaka formatında üretebilmekteyiz, strandart renk yeşil , sarı ve gri olarak üretilmektedir. Teknik akustik şilte ürünümüzün en büyük avantajı diğer muadil ürün olan çapraz bağlı polietilen köpük şilteler gibi , özellikle şap ve döşeme altı uygulamalarda çökme yapmamasıdır. Akustik şilteler, bina yalıtımının temel ilkesi yazın serin, kışın sıcak, neme karşı dayanıklı, sessiz, konforlu ortamlar inşaa etmektir. Akustik şilte ile konforu yaşayın. Teknik akustik Şilte siparişlerinizi 100 m² ve üzeri sipariş almaktayız, konteyner kamyon bazlı satış yapılmaktadır. Metrajlı projeleriniz için özel fiyat vermekteyiz. Teknik akustik şilteleri beklentilerinize uygun yoğunluk ve kalınlıklarda üretmekteyiz, akustik şilteler projeleriniz için Minimum siparişleriniz 1000 m² ve üzerini üretim yapmaktayız Teknik Akustik şilteler piyasa muadillerene kıyasla iki kat daha fazla darbe topuk sesi titreşim izolasyonu sağlamaktadır. Teknik akustik şiltelerimiz kamu alanı ve özel sektör projelerinizdeki teknik şartnamelere uygunluk test raporları ve sertifikalarına sahiptir. Teknik akustik şilteler ( polietilen çapraz bağlı şilte köpükleri ) sadece projeler için yüksek metrajda satılmaktadır, parekende satışımız var  1. Çapraz Polietilen Şilte : Polietilen açık hücreli malzemedir. 2.Teknik Akustik Şilte : Pe Esaslı amorf formda çapraz bağlı kapalı hüsre yapısında pişirilme yöntemi ile üretilmiş akustik ses yalıtım malzemesidir.İçinde hava tutma özelliği ile ses yalıtımı sağlar. Darbe sesi, topuk sesi  tireşimlerini sönümler .Akustik şiltelerimizin yanı sıra Teknik Cork Levha ve Teknik Vibro Levha var.Havalandırma kanalları, mertek altı çatı arası , duvar arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı , şap altı ses ve ısı yalıtımı, parke altı ses ve ısı yalıtımı ,  klima iç aksamı , frigorifik soğutucu taşıtları, soğuk oda ve depoları,  endüstriyel darbe emici paketlemede, mekanik tesisatlarda bant olarak kullanılır, ses izolasyonu, gürültü yalıtımı ve titreşim emici bantı olarak kullanılmaktadır.Poli etilen şilte köpükler ( akustik şilte ) İstanbul satış ofisi Teknik akustik. Hem ses hemde ısı yalıtımında mükemmel sonuç üstün Alman teknolojisi akustik şiltelerdir.

Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçin .

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top