Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Anasayfa / Hizmetler / Ses Yalıtımı Uygulamalarımız / Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Spor veya aktivite olarak değerlendirilen ve ülkemizde de büyük oranda tutkunları olan bowling, eğlenceli sporlardan biridir. Salonlar, daha çok şehir merkezlerinde olduğu için top sesleri veya oyuncuların çıkarttıkları gürültüler çevrede yaşayanları rahatsız edebilir fakat bowling salonu ses ve yankı yalıtımı sayesinde bu gibi sorunlar ortadan kaldırılabilir.

Ses yalıtım teknolojisinde son sınıf ürünlerin hayatımızda yer alması, eğlence alanlarında kişilerin diledikleri gibi eğlenmelerine olanak tanımaktadır. Bowling salonu ses ve yankı yalıtımı ile eğlenceye daha fazla zaman ayırmak isteyen müşterilerinizi uyarmaya gerek kalmayacak. Duvar, tavan ve özellikle zemin ses yalıtım malzemeleri kullanarak seslerin dışarıya gitmesi engellenebilir, tabi ki işin uzmanından hizmet almak koşuluyla…


Bowling salonu ses yalıtımı

Teknoloji dünyasının büyük hızlarla büyüdüğü günümüzde tüm alanlar için en uygun çözümleri elde etmek mümkündür. Bowling salonu ses yalıtımı konusunda uzman olan firmamız, müşterilerinin bu taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Kullanılan akustik paneller sayesinde çevrede yaşayanların hiçbir şekilde bowling toplarının ve oyuncuların sesini duymamaları hem çevre açısından hem de oyuncular açısından çok daha etkili olmaktadır.


Bowling salonu ses yalıtımı malzemeleri

Ses izolasyonu için kullanılacak malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Teknik Akustik olarak, bowling salonu ses yalıtımı için duvar panelleri, akustik kumaşlar, akustik süngerler, baffle, halı, tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı gibi malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede seslerin dışarı çıkması tam anlamıyla sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve çevre insanlarının memnuniyetini sağlamak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top