Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Anasayfa / Hizmetler / Ses Yalıtımı Uygulamalarımız / Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Hayatımızın önemli olayları hakkında bilgi edinmek, insanlara sesimizi duyurmak ve diğer aktiviteleri duyurmak için kullandığımız konferans salonları, önemli oranda seslerin net duyulması gereken ortamlardır.

Konferans salonlarında konuşmaların net şekilde kişilere ulaşmasını sağlamak ve bununla birlikte konuşma seslerinin dışarıya gitmesini engellemek için ses yalıtımı olmazsa olmazların başında gelmektedir. Yeni yapılanmalar ve umumi yerler hakkında çıkartılan yasalarda ses yalıtımı önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden yapılacak işlemlerin kalitesi önemlidir. En nihayetinde seslerin dışarı çıkmasını engellemek için kaliteli malzemeler ve uygulamacı firmanın alanında uzman olması gerekmektedir. Konferans salonu ses ve yankı yalıtımı konusunda deneyimlerimizle hizmet verdiğimiz Teknik Akustik ile beklentilerin çok daha ötesinde kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz.


Konferans salonu ses yalıtımı

Ses izolasyon panelleri kullanılırken salonun şıklığından ödün vermeden işlem yapabilmek çok önemlidir. Bunun için teknolojinin son sınıf ürünlerinden yararlanmak gerekiyor. Akustik panel seçiminde dekoratif malzemeler veya ahşap akustik paneller kullanılarak ortamın şıklığından ödün vermeden işlem uygulanabilir. Teknik Akustik olarak konferans salonu ses ve yankı yalıtımı için kullandığımız malzemeler; Kumaş kaplı paneller ses emici ve yansıtıcı malzemeler olduğu için seslerin net bir şekilde anlaşılması sağlanmakta olup, dışarıya gidecek sesler de engellenmektedir.


Konferans salonu ses yalıtımı için en iyi çözümler

Çözümlerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda yardımcı oluyoruz. Konferans salonu ses yalıtımı için en uygun fiyatlarla en kaliteli malzemeleri bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek beklentilerinizin ötesinde hizmet alabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top