Safeline Akustik Tavan Kaplama Paneli

Anasayfa / AKUSTİK PANEL KAPLAMA / Akustik Paneller / Safeline Akustik Tavan Kaplama Paneli
Safeline Akustik Tavan Kaplama Paneli ; yüksek yoğunluklu cam yünden yapılmış mükemmel görünümlü, yüksek performanslı bir tavan plakasıdır. yankıyı azaltarak ve birinci dereceden yansımaları azaltarak anlaşılabilirliği geliştirmeye yardımcı olur.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Akustik Paneller

Ürün Kodu: TK-SAFALİNE20

Fiyatı: 60 TL + Kdv.


Safeline Akustik Tavan Panelleri

Safeline Akustik Tavan Kaplama Paneli ; yüksek yoğunluklu cam yünden yapılmış mükemmel görünümlü, yüksek performanslı bir tavan plakasıdır. yankıyı azaltarak ve birinci dereceden yansımaları azaltarak anlaşılabilirliği geliştirmeye yardımcı olur.

Maksimum ses emilimi için metreküp başına ¾ "kalın (20mm) yüksek yoğunlukta 50 dns cam yün sıkıştırma özelliğine sahiptir ve minik cam fiberlerini korumak için  kenarları güçlendirilmiştir. Mükemmel yansıma için ön yüz camtülü ve boya White ™ ile kaplanmıştır veya uygun şekilde boyanabilir.
AKUSTİK DEĞER TABLOSU

Mevcut T-24 taşıyıcı sistemlerine uyarlanmak için tasarlanan (60cm x 60cm) ve dikdörtgen (60cm x 120cm) panel boyutlarında üretilmektedir. Aynı zamanda taşıyıcı sistem olmaksızın tavana yapıştırıcı yardımı ile montajı yapılabilmektedir. Akustik performens açısından herhangi bir zararı yoktur.  Panellerin kesimi ve montajı pratiktir. fire %3 dür. Ayırca düşük maliyetli diğer tavan plakalarının aksine nem rutubet nedeni ile sarkmaz & yangına dayanıklıdır, yangın ve duman geliştirme gereksinimlerini A Sınıfı yangın güvenliğini gerektiren kullanım için sıkı bir şekilde karşılamak üzere tamamen test edilmiştir.

Teknik Akustik SAFALİNE akustik tavan panelleri 125Hz'ye kadar tüm frekansları emer ve ses aralığı boyunca gerçekten doğrusal bir performans yayınlar.  çağrı merkezleri, toplantı odaları, ofisler, restoranlar ve sınıflar gibi tesisler için kullanımı ideal kılar ve odanın içerisindeki yankılama ve yankı sorunlarını %99 oranında çözer.

Teknik Akustik SAFALİNE akustik tavan panelleri  Üstün akustik performansı ve sesin anlaşılabilirliğini etkileyebilecek gürültüyü ve aşırı sesleri ortamın kontrol edilmesi için ideal bir seçim haline getirir.
Teknik Akustik SAFALİNE akustik tavan panelleri , kritik ses aralığında ek emilim için yüksek yoğunluklu cam yünden yapılmış mükemmel görünümlü, yüksek performanslı tavan döşemesidir. Bu, flutter yankıyı azaltarak ve birinci dereceden yansımaları azaltarak anlaşılabilirliği geliştirmeye yardımcı olur. 

Renkler: doğal beyaz ve gri renkler ile tüm Standart ve Ral Kataloğu Renklerinde.


Malzeme:Yüksek yoğunluklu cam yünü (6 lbs / pcf)
Boyutlar:İki boyutta mevcuttur: 
23.75 "(603mm) x 24" (603mm) x 1 "(27mm) 
47.75" (1213mm) x 23.75 "(603mm) x 1" (27mm)
Facing:Su bazlı lateks boya ile boyanmış fiberglas doku
Renk:Mutlak beyaz kaplama
Kurulum:Exposed T-Bar ızgara, ¾ "(15 ~ 24mm)
NRC:0.95
CAC:40
Yangına dayanıklı:A Sınıfı: ASTM E84, CANULS102 (ABD ve Kanada) 
GB9624-1997'ye göre yanmaz
Termal Dayanıklı:0,5'ten (m2.k / w) büyük
Nem:% 95 RH @ 120ºF (40 ° C) ile dengeli
% 95 RH'de kararlılık:Sarkma, çarpıtma veya delaminasyon yok
Nem oranı:% 1'den az (JC / T670-2005)
Çevresel Etki:Fayans ve ambalaj tamamen geri dönüştürülebilir
Emniyet:
226Ra'nın yapı malzemeleri spesifik aktivitesindeki radyonüklidlerin limiti : Ira <1.0 
226Ra, 232Th, 40K'nın spesifik aktivitesi: Ir <1.3
Metrajlı siparişleriniz, projeleriniz, iskonto oranları ve diğer detaylar için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top