Tekne Marina Ses Yalıtımı

Anasayfa / Hizmetler / Ses Yalıtımı Uygulamalarımız / Tekne Marina Ses Yalıtımı

Yaz aylarında özellikle insanlar tatil yaparken tekne ve marina gezintisi yapmayı tercih ederler. Ancak tekneler ve marinalar motorların çalışmasından dolayı çok fazlasıyla sese boğulurlar. Bunun için tekne marina ses yalıtımı yapan bir yerden destek almak gerekiyor.

Tekne ses yalıtımı yapılırken elbette bu alana özel ses izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Yanmaz ses izolasyon süngerleri kullanılarak rahatsız edici gürültülerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Teknik akustik olarak bu alanda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterileriniz tatilini gerçekleştirirken çıkan rahatsız edici seslerin etkisinde kalmadan istedikleri gibi bir tatil gerçekleştirsinler diye yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak destek almak olacaktır.


Tekne marina ses yalıtımı nasıl yapılır?

Ses yalıtımı malzemeleri, her alana göre değişebilir. Sabit mekanlarda kullanılan ses izolasyon malzemeleri ile tekne, yat ve gemi gibi hareket halinde olan araçlarda kullanılan malzemeler birbirinden farklıdır. Bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri kullanılarak teknelerde meydana gelen seslerin rahatsız ediciliğinin önüne geçilebilir. Tekne, gulet, yat, gemi ve marinalarda sesleri en az seviyeye indirmek amacı ile yaptığımız çalışmaları değerlendirerek aradığınız kaliteyi elde edebilirsiniz.


Teknik Akustik ile en uygun maliyetlerden hizmet alın

Sektörün referans isimlerinden biri haline gelen Teknik Akustik, tekne ses yalıtımı hizmetlerinde sunduğu başarılı çalışmalarında Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo malzemesi kullanarak ses yalıtımı sağlamaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak ve hizmet kalitemizi öğrenmek için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top