Düz Akustik Sünger

Anasayfa / AKUSTİK SÜNGERLER / Düz Akustik Süngerler / Düz Akustik Sünger
Düz akustik sünger, poliüretan ham maddesi kullanılarak düz yüzeylerde kullanıma uygun olarak üretilen ses yalıtım malzemelerinden biridir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Düz Akustik Süngerler

Ürün Kodu: TK-DÜZ-20MM

Fiyatı: 150 TL + Kdv.

Teknik Döküman

Ürün Adı: Düz akustik sünger 
Ürün Kalınlığı: 20 MM
Paket Miktarı: 10 m²
Sipariş adedi: Minumum 10 adet ( Karşılığı 10 m² Bir paket)
Plaka Boyutu: 100 cm X 10 Mt Renk: Siyah 
Yoğunluk: 30-50 Kğ / M³Ürün Adı: Ağır ses yalıtım bariyeri - EPDM  kauçuk bariyer
Yapışkanlık: İsteğe Göre Fiyat Değişir m2 de 15,00 tl fark uygulanır.
Kullanım Alanları: Havalandırma kanalları, mekanik odalar, Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.Düz akustik sünger, poliüretan ham maddesi kullanılarak düz yüzeylerde kullanıma uygun olarak üretilen ses yalıtım malzemelerinden biridir. Kapsamlı özelliklere sahip olmasının yanında uzun süre dayanıklı olması, kullanılan alanlarda daha kaliteli ses yalıtımı yapmasını sağlamakla birlikte ses akustiği düzenlemesini de en iyi şekilde oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

Şehirlerin büyümesi, yaşam alanlarının her yere yayılması ve kullanım alanlarının aktif bir şekilde hayatımızda olması rahatsız edici seslerin kulağımıza daha fazla gelmesine neden olur. müzik odaları, tiyatrolar, iş alanları, kafeteryalar ve daha aklınıza gelebilecek birçok alanda insan selinin oluşması ve bu alanlarda çalışan makinelerin çıkarttıkları sesler, çevrede yaşayanları rahatsız eder ve ortamlardaki seslerin net şekilde anlaşılmasını engeller. Düz akustik sünger, tüm bu alanlarda ses yalıtımı yapmaya yarayan ve kullanımı ile yüksek frekanslı seslerin yüzde 80 oranında düşürülmesinde, düşük frekanslı seslerin ise tamamen kesilmesinde büyük bir etki gösterir.


Düz akustik sünger özellikleri ve kullanım alanları

Yanmaz poliüretan düz akustik sünger, yanmazlık sertifikasına sahip bir ürün olup ISO belgelidir. Kullanıldığı alanlarda ses yalıtımı sağlamakla birlikte akustik düzenlemeyi de en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde birçok mekana uygunluğu kendini gösterir. Jeneratör kabinleri, klima kabinleri, tekne-yat kabinleri, spor salonu, tiyatro salonu, bowling salonu gibi birçok alanda kullanılabilen düz akustik sünger, Teknik Akustik çözümleriyle en iyi şekilde uygulanarak beklentileri karşılayabilen bir malzemedir.


Bizimle en iyisine sahip olacaksınız

Alanımızda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir firma olmanın gururunu yaşarken, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Düz akustik sünger uygulaması ve malzeme satışında piyasanın en uygun fiyatlarını sunduğumuz firmamızı dilediğiniz zaman arayarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top