Baffle Asma Tavan Panel

Anasayfa / AKUSTİK PANEL KAPLAMA / Akustik Paneller / Baffle Asma Tavan Panel
Baffle Akustik Tavan Paneller, ses yutucu dikey askı sistem ses emici ürünlerdir. Akustik değerleri yüksek olan özel cam yünü veya akustik süngerlerin, yanmaz akustik kummaş ile kaplanmasyıla üretilen malzemelerdir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Akustik Paneller

Ürün Kodu: 1051

Fiyatı: 0 TL + Kdv.

Teknik Döküman E-Katalog

Baffle AKUSTİK TAVAN PANEL


ÜRÜN DETAYI


Baffle Akustik Tavan Paneller, Makinaların veya insanların çıkarmış olduğu sesleri, enerji sönümleyici yapısı sayesinde yutarak, ortam gürültüsünün azalmasını sağlar. Bu sayede daha sağlıklı çalışma ortamları oluşturabilirsiniz. ses yutucu dikey askı sistem ses emici ürünlerdir. Akustik değerleri yüksek olan özel cam yünü veya akustik süngerlerin, yanmaz akustik kumaş ile kaplanmasıyla üretilen malzemelerdir. Bu sayede yüksek performansta ses yalıtım, ses izolasyon ve akustik düzenleme özeliği kazandırılmıştır. Bu sayede ses karışıklığını önler ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda dekoratif yapısı sayesinde şık bir görüntü oluşturur. Yanmazlık özelliğine sahiptir.


Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçin .Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top