Firexpan Ses Yalıtım Bariyeri

Anasayfa / GÜRÜLTÜ YALITIMI / Firexpan Ses Yalıtım Bariyeri
Firexpan yanmaz sünger, sahip olduğu özellikleriyle kullanım alanlarında mükemmel ses emilimi sağlayan akustik süngerlerden biridir. Ses ve ısı yalıtımı sağlamakla birlikte titreşim engelleme özelliğine de sahip olan akustik sünger, kullanıldığı alanlarda en iyi sonuçları vermektedir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: GÜRÜLTÜ YALITIMI

Ürün Kodu: TK-FİREX 19 MM

Fiyatı: 200 TL + Kdv.

Firexpan Ses Yalıtım Bariyeri
Ürün Fiyatı: 200,00 TL m²
Ürün Kalınlığı : 19 MM

Üstün ses yalıtımı özelliği vardır.
Firexpan ses yalıtımı ve titreşim önlemek için kullanılan kauçuk süngerlerdir. Firexpan sünger tamamen esnek yapıda ve dayanıklı malzemelerdir. Firexpan kauçuk maddelerin geriye dönüşüm yoluyla tekrar kullanılabilir hale gelmesi ve polyester karışmasıyla daha esnek ve dayanıklı şekilde üretilir. Vibrasyon yayan makinelerin altına ve sesini kesmesi için parke altına uygulanarak ortamdaki ses yalıtımını sağlamaktadır. Firexpan kauçuk olması sebebi ile kaymaz ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Firexpan'ların kullanım alanları ise makine dairesi, jeneratör odası, spor salonu gibi titreşim ve darbenin oluştuğu sesleri önlemek amacıyla kullanılmaktadır. 

TEKNİK AKUSTİK olarak Firex, firexpan kauçuk köpük süngeri Yüksek derecede ses yalıtımı yapmaktadır. En etkili ses yalıtım malzemeleri arasındadır. Duvar ses yalıtımı , Zemin Ses yalıtımı , Tavan Ses Yalıtımı , Alanlarda ses yalıtımında % 80'lere varan ses ve gürültü izolasyonu yapmaktadır.  Firexpan Ses Yalıtım Süngeri İSO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım levhaları , ses , titreşim ve ısı yalıtım sistemi profesyonel ürünlerimizdir. Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtımı ürünüdür. Firex ses yalıtımı süngeri malzemesi uygulaması çok kolay ve işlevseldir. İnşaat, Oto Sanayi ve havalandırma gibi mekanlarınızda kalan yalıtımları ve titreşim giderici olarak %100 performans alacağınız etkili bir üründür. Doğal Kauçuk reçinesinden üretilen bu ürün, elastik yapısının vermiş olduğu avantajla birlikte mükemmel titreşim ve gürültü kontrolü sağlamaktadır. Otomotiv sanayii ve yat marine sektörünün yanı sıra inşaat ses izolasyon ürünleri arasında yerini 


FİREXPAN SES YALITIM SÜNGERİ TEKNİK ÖZELLİKLER;

  • Ses Yalıtım Süngeri Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtım malzemesidir.
  • Ses Yalıtım Süngeri Uygulama da zaman ve işçilikten kazanırsınız.
  • Ses Yalıtım Süngeri Tam sızdırmazlık sağlar.
  • Ses Yalıtım Süngeri Dikdörtgen kesitli kanallarda fire oranını düşürmektedir.
  • Ses Yalıtım Süngeri Yuvarlak kesitli kanallarda ise bant kullanımını azaltarak, toplam maliyetten tasarruf sağlar.
  • Ses Yalıtım Süngeri Esnek yapısı sayesinde kanal bağlantı noktalarında titreşimi azaltmaya yardımcı olur.
  • Ses Yalıtım Süngeri Isı İletkenlik Katsayısı : λ (W/m.K )0.032(O°C)
  • Ses Yalıtım Süngeri Yoğunluk : kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Sıcaklığı : -70°C ile +100 °C
  • Ses Yalıtım Süngeri Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı : µ≥7000
  • Ses Yalıtım Süngeri Yangın Sınıfı Euro Class 0 EN 13501-1 : B s3 d0Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top