Strip Akustik İzolasyon

Anasayfa / GÜRÜLTÜ YALITIMI / Strip Akustik İzolasyon
Strip Akustik İzolasyon - Akustik Strip Şerit Kauçuk İzolasyon Ses Yalıtım Şeritleri - 5cm X 10 mt 1 Rulo Fiyatıdır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: GÜRÜLTÜ YALITIMI

Ürün Kodu: TK-STRİP

Fiyatı: 400 TL + Kdv.

Strip Akustik İzolasyon 

Teknik Akustik'in akustik strip izolasyon şeridi  5 mm kalınlığındaki bağlı geri dönüştürülmüş kauçuktan üretilmiştir. İzolasyon şeritleri, yeni yapılara ve duvar yapısının temas eden kısımlarını izole etmek için  ses izolasyon projelerinde uygulanır. . Bu temas, akustik birikimin performansını, yapı boyunca ses aktarımı olarak tehlikeye atabilir.

Akustik İzolasyon Şeridi:

Kalınlık: 5mm 
Genişlik: 50mm 
Uzunluk: 10m

İzolasyon şeritleri, bölme veya bina duvarlarına monte edildiğinde bunu başarabilir. Bir ahşap saplamayı veya metal çerçeve duvarını izole etmek için kullanılabilir. Döşeme kirişlerine montaj, akustik döşeme yapılarında yalıtım sağlamak için döşeme güvertesinin üstüne yerleştirilebileceği için akustik izolasyon şeritlerinin yaygın bir kullanımıdır.

Akustik İzolasyon şeritleri, yüzer öğenin çevresindeki duvarlara veya diğer izole yapılara temas etmesini önleyerek yalıtımını sağlamak için Akustik Yüzen Zeminlerle birlikte kullanılır.

Özel projelerin ve yapıların gereksinimlerini karşılamak için 5 mm kalınlığında ve çeşitli genişliklerde rulo şeklinde mevcuttur.
Her zaman diğer ses geçirmez ürünler ve duvar, zemin ve tavandan ses iletimini azaltmak için ses kontrol önlemleriyle birlikte kullanılır.

Akustik İzolasyon Şeridi , bölme duvarlarını tavandan ve döşeme tahtalarından ve ayrıca zeminin bağlı olduğu kirişlerden izole ederek ses aktarımını önlemek için kullanılır. Herhangi bir temas noktasının olduğu her türlü inşaat formunda kullanılabilir. Şerit yapıştırılmış geri dönüştürülmüş kauçuktan imal edilmiştir. Akustik izolasyon şeridi, duvarların ve yer döşemelerinde çarpma ses iletimini azaltmak için, ayak izlerinden, ışık düğmelerinden ve kapı kapanmasından kaynaklanan, duvar yapısı stabilitesini olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Akustik TK-Strip serisi ürünleri, geri dönüştürülmüş kauçuk ya da mantar geri dönüştürülmüş kauçuk granülleri ile yapılabilen, tüm duvar/tavan taşıyıcı konstrüksiyonları ile diğer yapı elemanlarının doğrudan temasını engellemek için birbirinden ayıran ses yalıtımı malzemeleridir. Standart olarak 5mm kalınlığa sahip olan ürünler, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Uygulama kolaylığı açısından bir yüzeyi çift taraflı bant ile lamine edilmiştir. Kalınlığa ve üzerine gelecek yüke göre, TK Strip ürünleri ile doğal frekansı 8Hz - 20Hz arasında değişen detaylar tasarlanabilir. TK STRIP serisi ürünleri, 10mm - 1000mm aralığında talep edilen genişlikte üretilebilir ve her yüzeyde kullanımı oldukça kolaydır. Galvaniz, kutu profil konstrüksiyonları, gaz beton, tuğla duvarların döşemelerle temasını engellemek için farklı kalınlık ve genişliklerde kullanılabilir.

Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçin .

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top