Altıgen Akustik Panel 25 MM

Anasayfa / AKUSTİK MALZEMELER / Altıgen Akustik Panel 25 MM
ÜRÜN DETAYI : Minumum sipariş adeti: 5 Adet Panel Ebatları : 30cm X 35cm Panel Rengi: 100’e yakın renk seçimi Panel kalınlık : 25 MM

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: AKUSTİK MALZEMELER

Ürün Kodu: TK-ALTIGEN-25

Fiyatı: 525 TL + Kdv.

Teknik Döküman E-Katalog

Altıgen Akustik Panel 25 MM

Altıgen Akustik Panel , İç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı dekoratif görünümlü akustik duvar ve tavan panelleridir. Sınırsız kompozisyon olanakları ve geniş renk seçenekleri cesur bir yatırımcı ve tasarımcı için harika bir ilham kaynağı. Zaten küçük, gevşek bir kompozisyon iç mekanın netlik ve karakter kazanmasını sağlar.

Uygulanışı;

Duvara veya istenirse tavana uygulanan altıgen duvar paneli yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Akustik panellerin kurulumu kolay olması için çift tarafı bantlı olanlardan temin ederek kağıdını çıkarıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak solid bazlı sıvı yapıştırıcıyı duvara altıgen panel ebatın’da rulo fırça ile sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

Akustik altıgen tavan paneli mekana uygun renk ve dokuya sahip akustik kumaş ile kaplanan tavanda kullanılarak ortam içinde akustiği sağlayan ses yalıtım panelidir. İçinde cam yünü kullanılır. Arka yüzeyinde cam tülü kullanılarak malzemenin dökülmesini engeller ve uzun süreli kullanım sağlanır. Deforme olmaz ve ses yutumunda değişme göstermez.

40 MM Kumaş kaplı dekoratif Altıgen Yüzer Tavan Panelleri
Yüzer Tavan Panelleri | Altıgen Akustik Panel
  • Ebat : İstenilen Ebatlarda
  • Kalınlık : 25 mm
  • Renk : Akustik Kumaş Renklerinde
  • Kenar Detayı : Güçlendirilmiş.

Akustik Tavan Kaplama

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24

Akustik çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize ulaşın.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top