4 MM Epdm Kauçuk Bariyer 8kg/m²

Anasayfa / GÜRÜLTÜ YALITIMI / 4 MM Epdm Kauçuk Bariyer 8kg/m²
4 MM Epdm Kauçuk Bariyer 8kg/m² Duvar, Tavan, Zemin ses yalıtımı çalışmalarında ana ses kesici ürün olarak kullanılır. Kalınlık : 4 mm Ağırlık : 8 Kg Fiyat 1 M² Fiyatıdır. 1 Adet 1m² dir. Kdv %18 dahil değildir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: GÜRÜLTÜ YALITIMI

Ürün Kodu: TK-EPDM-4MM-8Kg/m²

Fiyatı: 180 TL + Kdv.

Teknik Döküman E-Katalog

TEKNOBAR Epdm Kauçuk Bariyer 4 MM 8 Kg

ÖNEMLİ UYARI: 10 m² altında alımlar iade edilir.  10 m² altı alım yapmayınız
Firmamızdan alacağınız tüm ürünler kargosu alıcıya aittir. Firmamızda ücretsiz kargolama yoktur. 

Epdm Kauçuk Bariyer 4 MM 8/kg m²  keçe kaplı ses yalıtım bariyeri ,  ses yalıtımlı duvarlar, tavanlar ve zeminler için mükemmel bir seçimdir. TK-Sound, geri dönüştürülmüş lastik kauçuk malzemeden üretilmiş çevre dostu bir gürültü kontrol çözümüdür. Ürün perakende ve toptan satışa sunulmuştur.

Epdm Kauçuk Bariyerlerimiz iki ağırlıkta üretiliyor 8 kğ Ortalama Ses Azaltma Endeksi: 28 dB ve 10 kğ Ortalama Ses Azaltma Endeksi: 28 dB. Kurşunsuz, rafine edilmemiş aromatik yağlar ve bitüm içermeyen bir polimerdir. Esnek, kullanımı ve montajı kolaydır sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Kauçuk Bariyer Membranları : Bariyerlerimizin genel kalibresi, 1 mm (1 kg/m²) , 2 mm – 2,3 mm (2 kg/m²) , 2,5 mm (3,5 kg/m²) , 3 mm – 3,2 mm (5 kg/m²) , 4 mm (8 kg/m²)  5 mm (10 kg/m²) kalınlıktadır. ( m² birim ağırlık / yoğunluklar takribidir. ). Heavy layer, ağır kurşun muadili epdm esaslı ses yalıtımı bariyerleri her türlü ses izolasyonu ve yalıtımı detaylarında kullanılmaktadır. Akustik projelerinde ses geçiş kaybı için kullanılmaktadır. Akustik pvc bariyer olan kauçuk bariyer tam anlamıyla gerçek bir pvc ses yalıtım bariyerleri olarak teknik data ve verilere sahiptir. Tavan, duvar ve zemin yalıtımlarında akustik ve termal oda yapımında kullanılmaktadır. Ses yalıtım membranları doğal epdm esaslı kauçuktan üretilen pvc ses bariyeridir.

Uygulamalar:  Bu ürün inşaat, denizcilik, otomotiv, HVAC’de kullanılır. Kompozit yapmak için akustik köpük yelpazemiz içerisinde yüksek kütle katmanı olarak kullanılır.
Düşük yoğunluklu bölme duvarlı duvarlarda, tavanlarda ve döşemelerde kullanılır.

Tk-SOUND HAVA KAYNAKLI GÜRÜLTÜYÜ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE AZALTIR

Normal konuşma veya komşunuzdan gürültü şikayeti alma gibi gürültü sıkıntısı çekiyorsanız, Tv müzik sesleri gibi gürültüler alıyorsanız . Dış gürültüyü etkili bir şekilde izole eder güvenli, sessiz ve rahat bir ortam oluşturur. 3 katmanlı bariyerli bondex + Galveniz profilli karkas (Hava boşluğu) + üzeri çift kat alçıpan arası TK-Sound bariyer kullanarak gürültü problemini yüksek ölçüde azaltabilirsiniz.

TEKNOBAR EPDM KAUÇUK KEÇE KAPLI AKUSTİK SES YALITIM BARİYERİ - DUVAR DETAYI


TEKNOBAR EPDM KAUÇUK KEÇE KAPLI AKUSTİK SES YALITIM BARİYERİ - TAVAN DETAYI
En çok sorulan sorular arasında ne kadar yer alan kaybı yaşanacağıdır. Bu Uygulamada maximum duvar kalınlığı : 10 cm e ulaşır.  (10 cmlik yer kaybınız olacaktır. )

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
Tel: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
İstanbul: (0216) 344 34 22       GSM : (0507) 668 41 24
Copyright © 2017 Tüm Resim Görsel Ve Yazılarda Her Hakkı Saklıdır.
Top